SesliHalkim

Sesli Halkim kimdir? sesli sohbet hayatına atılan iki bin on dört yılında insanlara ücretsiz kameralı sohbet keyfi yaşatmak adına açılmış olan bu güzel chat sitesi bir zamanlar büyük ve popüler bir site adresiydi. lakin bir türlü düzene giremeyen seslihalkim sitesi bir süre sonra kapandı.

2014 yıllarında pek çok site adresine blog ile karşılık veren ve haksız yere user çekme çabalarına giren bu site adresi çok geçmeden seslichat, hayatına veda etmiştir. bir zamanlar bizlere bile bloglar ile makaler yazarak sitemizin google sırasındaki yerinde kendi site adreslerini insanlara gösterek bir takıma reklam amaçlı olaylarda bulunmuşlardır. Biz seslibirgun.com ailesi olarak daima herzamanki yerimizi koruduk ve kendimizi üst sıralara taşımayı başardık.

www.seslibirgun.com insanlar tarafından şıkça kullanılan bir sesli sohbet aile yeridir Güven dolu hizmeti ile herzaman insanlarımızın ilgisini çekmeyi başarmışızdır. bunları fırsat bilen bazı uyanık site sahipleri sitemize gelip reklam ve blog yöntemleri ile user çalma ve çekme çabasına girmiş hatda sitemizde bir süre takılıp görev alarak kişilerin özellerinden kendi site adreslerine gelmesini bile istemişlerdir. bölesine site sahipleri ve o sitenin kullanıcılarına yazılan bir yazıdır.

Bu alana reklam verebilirsiniz!